Referencie

V european translation solutions kladú dôraz na kvalitu, individuálny prístup a včasné odovzdanie prekladov a preto sme radi, že môžeme s nimi spolupracovať.

Emark, s.r.o.

Nami zadané preklady sa zrealizovali presne k dohodnutému termínu a po obsahovej stránke na špičkovej úrovni. Chceme tiež vyzdvihnúť veľmi dobrú a rýchlu komunikáciu.

Dr. Sven Jürgens
Rechtsanwalt, Fachanwalt, Mediator
 

S prekladmi a službami od european translation solutions sme boli skutočne spokojní.

JUDr. Darina Korábová
Advokátka  

V realitnej kancelárii prichádzam do styku s klientmi z rôznych jazykových prostredí a s prekladmi od european translations solutions z maďarského jazyka a nemeckého jazyka som bola veľmi spokojná.

Erika Šturdíková
konateľka

Na spoločnosť european translations solutions sme sa obrátili na základe odporučenia s dopytom po preklade našich webstránok a obchodných zmlúv do anglického jazyka. Preklady boli doteraz vždy odovzdané v dohodnutom termíne a v požadovanej kvalite. Z týchto dôvodov budeme radi s nimi spolupracovať aj v budúcnosti.

Ing. Viliam Koza
CEO

Aj v budúcnosti sa na Vás veľmi radi obrátime pri požiadavke na prekladateľské práce a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu. Vašu spoločnosť môžeme na základe našej skúsenosti a obdržaných výsledkov bez výhrad a kedykoľvek odporúčať aj ďalším záujemcom.

Dr. Rainer Jaspers
partner poverený vedením podniku